Yenimahalle Bosch Servisi

Yenimahalle Bosch Servisi

Yenimahalle Bosch servisi olarak; Elektronik eşyalarınızın çok kısa sürelerde gerekli işlemlerden geçirilerek tekrar hizmetinize sunuyoruz. Günlük yaşantımızda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, buzdolabı, fırın, televizyon ve birçok elektronik eşya hayatımızı ciddi manada kolaylaştırmaktadır. Teknoloji Bu kadar yaygın olmadığı dönemlerde çok daha az işi çok daha fazla enerji ve zamanda yapılabilmekteydi. Teknolojinin yaygınlaşması doğal olarak teknolojik araçların bütün evlerde yer almasını sağlamıştır.

Yenimahalle Bosch servisi evlerde bulunan bu elektronik eşyaların bakım onarım ve kurulumunu yapmaktadır. Bu elektronik eşyaların bir saat dahi olsa yokluğu evlerimizde ciddi eksiklik hissetmemize neden olur. Bu derece önemli işleri yerine getiren ve evlerimizde en büyük yardımcılarımız olan bu elektronik eşyaların bozulması bir an önce tamir edilmesi gereken bir durumdur. 

Bu hizmeti verirken yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini sonuna kadar kullanmakta ve mağduriyetinizi çok kısa sürelerde ortadan kaldırmaktadır. Evlerimizde bulunan elektronik eşyalarda kullanıcıdan kullanıcıya farklı şikâyetler ortaya çıkabilmektedir.

Sıklıkla müşterilerinin beyan ettiği sorunlar arasında buzdolabının yeteri derecede soğutmadığı, çamaşır makinesinde deterjan lekesinin bulunduğu, çamaşır makinesinin yeterli düzeyde çamaşırları temizlenmediği, bulaşık makinesinin bulaşıkları temiz yıkamadığı, kombinin yeterli düzeyde suyu ısıtmadığı, klimanın soğutmadığı, bulaşık makinesinin su almadığı gibi problemlerle karşılaşılmaktadır. Kullanmış olduğu orijinal yedek parçalar ve sürekli olarak stoktan mevcut olduğundan dolayı hızlı ve pratik çözümler ile sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Yenimahalle Bosch Servis Hizmetleri

Yenimahalle Bosch servisi sondu hizmetlerde fiyat politikalarını belli kriterlere göre belirleyerek tüm müşteriler de standart hale getirmiştir. Bu şekilde müşteriden müşteriye fiyat farklılıkları oluşmaz.  Yakacık Bosch servisi sahip oldu harita bilgisi sayesinde müşterilerin beyan ettiği adreslere çok kısa sürelerde giderek elektronik eşyalar da oluşan arızalara anında müdahale etmektedir.

 Müşterilerimize sunduğumuz servis hizmetleri hakkında sunduğumuz bilgilendirme raporu arıza tespit raporu ve onların raporu gibi her aşaması kayda alınarak gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Ayrıca hizmet öncesinde arıza tespiti bakım onarım ve kurulum gibi hizmetlerin ne kadar ücrete tabi olacağı belirtildiği için müşterilerin daha sonra sürprizle karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Bazı servisler sizin bu zor durumdan faydalanarak yüksek ücretler talep etmekte ve sizin mağdur olmanıza neden olmaktadır. Bizden sunduğumuz hizmet abi ayrıntılı fiyatlandırmayı öncesinden sunduğumuzdan dolayı ekonomik bir kaybınız ortaya çıkmaz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yenimahalle Bosch servisi bilgi birikimi tecrübesi ve uzman kadrosu ile sunduğu hizmetlerin ve kullandığı yedek parçaların en az bir yıl süreyle garanti kapsamında vermektedir. Ayrıca geniş servis ağı 7/24 hizmet politikası, uygun fiyat seçenekleri gibi nedenlerden dolayı müşteriler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Şen tepe Bosch servisi tüm markalara ait beyaz eşya ve elektronik eşya noktasında hizmet sunmaktadır. Çakırlar Bosch servisi vermiş olduğu kıymetlerin uzun yıllar sürmesi için sürekli kendini yenilemekte ve çağa ayak uydurmaktır. Kurumsal kimliğimiz belirlediğimiz misyon ve vizyon doğrultusunda sunduğumuz hizmet politikası ve daha önce yaptığınız hizmet referanslarımız göz önünde bulundurularak sık tercih edilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bazı servis firmaları sunduğu hizmetlerde şişirilmiş fiyatlar ile sizlerin ekonomik olarak zarara uğramanıza neden olur. Yenimahalle Bosch servisi olarak verdiğimiz hizmetler de böyle bir sorun yaşamanız mümkün değildir.

Yenimahalle Bosch Servisi Hakkında Bilgi

Yenimahalle Bosch servisi 7 gün 24 saat aktif çalışan çağrı merkezi ve teknik ekipleri ile Ankara ve ilçelerine hizmet sunmaktadır. Bünyesinde barındırdığı bütün personel belli eğitimlerden geçirildikten sonra gerekli yeterliliğe sahip olan personel sahada aktif olarak kullanılmaktadır. Yenimahalle Bosch servisi hizmet verdiği müşterilerine tespit ettiği arıza ve çözüm yolları ile ilgili rapor hazırlayarak sunmaktadır.

Yenimahalle Bosch servisi kullanıcıların evlerinde bulunan bütün elektronik eşyaların kurulum dâhil bakım ve onarımını yapmaktadır. Bosch servisi kurduğu teknik ekiplerde branşlaşma yoluna giderek daha nitelikli hizmet imkânı ortaya çıkarmıştır.

Beyaz eşya alanında uzman, televizyon, kombi ve klima çalışma prensipleri farklı olan elektronik eşyaları kaliteli bir şekilde onarılması için ayrı ayrı ekipler kurarak uzmanlaşmış personeli ile hizmet sunmaktadır. Bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz internet sitemizde bulunan iletişim numaralarını arayarak veya bulunduğumuz adrese gelerek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirler.

Yenimahalle Bosch Servisi Hizmet Politikası

Batıkent Bosch servisi müşterileri için kolay ulaşılabilir olması için bütün imkânlarını seferber etmiştir. Hizmet politikamızla müşteri memnuniyeti ilk sırada gelmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına her türlü kolaylık sağlamaktadır. 7 gün 24 saat açık olan çağrı merkezimizi arayan müşterilerimizin sorunları dinlendikten sonra basit müdahalelerle çözülebilecek ise teknik ekip gönderilmeksizin müşteri yönlendirilerek çözüm yönetme yoluna gitmekteyiz.

Bu sayede müşterilerinin herhangi bir masrafa girmeden basit sorunların çözümüne ulaşmış olurlar. Batıkent Bosch servisi uzmanlık gerektiren arızalarda teknik ekibi yönlendirerek arıza tespiti yapmaktadır.  Sorunun olduğu cihazın bulunduğu yerde tamir ve onarımı mümkün ise anında müdahale ederek sorunun çözüme ulaştırılmasını sağlanmaktadır. Ostim Bosch servisi yanında bulundurduğu yardımcı aparatlar ve yedek parçalar ile cihaz bulunduğu yerde onarılıp hizmete sunulmaktadır.

Yenimahalle Bosch Servisi her türlü arızanın giderilmesi için ekiplerini Eğitim’den geçirmiş olduğundan dolayı başka herhangi bir yere yönlendirmeden çözümler üretmektedir. Güler yüzlü ve ve insancıl yaklaşımı sayesinde müşterilerimize Güven vermekte sıcak bir ortamın oluşmasını sağlamaktayız.