Tatlı teknik servisi Ankara televizyon servisi olarak garantili hizmet vermektedir.Akşam evinize geldiniz tv karşısına geçip, televizyonunuzu seyretmek, bir taraftan da çayınızı yudumlamak üzeresiniz. Fakat o da ne? Televizyonunuz çalışmıyor. Birden yorgunluğunuzu unutup, panikle televizyona koşuyorsunuz. Sakin olun. Ilkin kumanda pilini deneyin. Sonrasında televizyonunuzun fişinin takılı olup olmadığına bakın. Sigortanın atmamış olduğundan güvenilir olun. Hala çalışmıyorsa, derhal bir teknik servisi arayın. Ankara tv onarım servisi olarak, biz size, destek ve yardım için hazırız.

Televizyonda Hangi Arızalar Olabilir?

Televizyondan sık rastlanan bazı arızalar vardır. Bunların bazıları teknik servisin yönlendirmesi ile evde sizin giderebileceğiniz sorunlardır. Sadece bazıları sizi aşan durumlardır. Kumanda pili bitmişse değiştirebilirsiniz. Tv fişinin çıkarılıp yeniden takılması, gene sizin yapabileceğiniz işlerden. Sigorta atmışsa onu da açabilirsiniz. Sadece bundan daha fazlası için kesinlikle bir tv tamircisi ile irtibata geçmelisiniz. Bu arızaların bazıları kendini şu şekilde gösterir.

Televizyon Servisi

Ihtimaller içinde Tv Arızaları Nedir

 • Video kalitesi zayıflamıştır.
 • Çift görüntü oluşmuş olabilir.
 • Televizyonda çizgiler, çubuklar, kareler, noktalar ve px hataları oluşmuş olabilir.
 • Görüntülerin düzensiz görünmesi, arka plan renklerinin ve noktalarının düzensizleşmesi gerçekleşebilir.
 • Bulanık ekran yada ekranda acayip renkler, anormal görüntüler oluşabilir.
 • Ekran donuklaşabilir.
 • Karıncalanabilir.
 • Açılma süresi her gün birazcık daha uzayabilir.
 • Tv çalışıyor fakat sinyal yazısı çıkıyor olabilir, gösterim alamıyor olabilir.
 • Tv bir süre çalışıp, sonrasında kapanıyor olabilir.

Televizyonumuzun tamiri için herhangi bir tv tamircisi çağırmadan ilkin, Ankara tv onarım servisini arayarak destek alabilirsiniz. Problemi bizlere ilettiğinizde, bizim yönlendirmemiz ile yapabileceğiniz şeyler var. Sadece gene de düzelmiyorsa, derhal size bir destek yardım ekibimizi yönlendiriyoruz.

Hangi Model TV Tamiri Yapıyoruz?

Ankara TV onarım hizmetlerimizle, tüm tv modellerinde ve markaların da her tür tv tamiri yapılır. Tv tamiri bizim işimiz. LCD tv tamiri, HD tv tamiri, plazma tv tamiri ile beraber tüplü tv modellerinde de onarım seçeneğimiz mevcuttur.

 • Ankara Arçelik Televizyon Servisi
 • Ankara Lg Televizyon Tamiri
 • Ankara Seg Televizyon Servisi
 • Ankara Samsung Televizyon Servisi
 • Ankara Siemens Televizyon Servisi
 • Ankara Profilo Televiyon Servisi
 • Ankara Finlux Televizyon Servisi
 • Ankara Toshiba Televizyon Servisi
 • Ankara Saba Televizyon Servisi

Ayrıca  Jvc Hi level – Axen – Premier Woon – Normende – Yumatu markaları içinde servisimiz vardır.

Philips, Sony, Panasonic, Botec, Sanyo marka televizyonların yetkili servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bunun yanında hususi servis olarak Seg, Arçelik, Beko, Vestel, Samsung ve LG tv tamiri başta olmak suretiyle tüm markaların tv onarım işlemlerini yapmaktayız. Tv arızalarında, eğer ekran kırılmadı ise onarım yapıyoruz. Kırılmışsa açık oturum değişimi gerçekleştiriyoruz. Açık oturum dediğimiz şey tv ekranıdır. Led değişimi, anakart ve ekran kartı değişimi yapıyoruz. Tv kurulum ve montaj hizmeti veriyoruz. Hoparlör, kumanda tamiri yapıyoruz. Günün birinde sizin de bir tv tamircisi ihtiyacınız olur Garantili Yedek Parça

Onarım ettiğimiz arızalarda, bazen parça değişimi yapmamız gerekebilir. Kullandığımız yedek parçalar, kaliteli ürünler olup, güvence kapsamındadır. Anakart, ekran kartı ve ekran değişimleri 6 ay garantilidir. Led değişimi ise 1 yıl güvence kapsamındadır.

Ankara Tv Onarım Ücretleri

Televizyonunuz bozuldu. Kabul ediyoruz. İstenmedik bir durum. Eğer yenisini almaya bütçeniz yoksa, en mantıklısı iyi bir tv tamircisi ile irtibata geçmek. Ankara tv onarım teknik servisimizle, ne vakit tv onarım ihtiyacınız olursa irtibata geçebilirsiniz. Biz hep burdayız. 15 senelik informasyon birikimi ve deneyimimiz ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinizdeyiz. Yeni bir tv almaktan oldukça daha ekonomik olanı, iyi bir tv onarım teknik servisi ile irtibata geçmektir.

Sertifikalı Ve Deneyimli Televizyon Tamir Teknisyenleri

Tv onarım servisi olarak, Ankara tv onarım teknik servisimiz olarak, tam kadro sizlerleyiz. Her biri sertifikalı olan personelimiz, data deneyim ve donanımları ile müşterilerinin yardımına  koşmaktadır. Ankara’nın tüm ilçelerinde, çalışanlarımız, alan kişi memnuniyeti sağlamak için var gücüyle iş yapmaktadır.
Her marka ve her model tv tamiri iyi mi yapılır, sorusunun yanıtını, ustalaşmış çalışanlarımıza tanışınca görmüş olacaksınız. Güvenilir, dürüst, samimi ekip arkadaşlarımızla, her ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla irtibata geçip sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Buzdolabı Servisi yazmızdan cihazla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Televizyon Servis Ücretleri Ne Kadar?

Televizyon marka ve modeline göre değişir. Çağrı merkezimizden bilgi alınız.

Televizyon Montajı Yapıyormusunuz ?

Evet her marka için montaj hizmetimiz vardır.