Sincan Bosch Servisi

Sincan Bosch Servisi

Sincan Bosch servisi olarak; Elektronik eşyalarınızın bozulması veya kurulumu ile ilgili uzman kadrosu ile sizlere hizmet sunuyoruz. Teknolojinin gelişmesi ile beraber hayatımıza çok sayıda elektronik ürün yer almaya başlamıştır. Hayatı kolaylaştıran ve bizim için vazgeçilmez konumda olan Bu cihazlar zamanla arıza vermekte ve işlevini yitirmektedir. Herkesin kolaylıkla anlayabileceği ve tamir edebileceği kadar kolay olmayan ve karmaşık yapıları gereği uzman kişilerce onarılabilen bu cihazlar kısa süreliğine dahi olsa yokluğunu hissederiz.

Sincan Bosch servisi bizler için çok önemli görevleri yerine getiren bu ürünleri arıza durumunda onararak mağdur olmamızı önlemektedir. 7/24 hizmet politikamız gereği siz değerli müşterilerimize istediğiniz saatte hizmet sunmakta ve mağduriyetinizin önüne geçmekteyiz.

Sincan Bosch Servis Hizmetleri

Sincan Bosch servisi Ankara’nın bütün ilçelerine hizmet vermekte işlevsiz kalan Bosch marka cihazlarınızın arıza tespitini yaptıktan sonra yapılması gerekenleri rapor halinde sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz raporda kullanılacak orijinal yedek parçalar, yapılacak iş ve işlemler ödenecek ücret gibi ayrıntılar hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz.

Sizlere sunduğumuz bu rapor sayesinde kullanılan yedek parçaların markaları ve garantili olup olmadıkları, elektronik eşyalarınızın tamir edilmez süreleri ve teslim edilme süreci ile ilgili ayrıntılı bilgilendirdiğimiz için sizlerde güvenle bu hizmeti alabilirsiniz. Elektronik eşyalarda ortaya çıkan en küçük sorunda mutlaka yetkili kişilerce arıza tespiti yapılmalıdır.

Aksi halde kullanılan ürünlerinizin ömürleri ciddi manada düşecek ve yeni ürün almak zorunda kalabilirsin. Sincan Bosch servisi verdiğin hizmetin kalıcı olması için son model arıza tespit cihazları kullanılmaktadır. Acemi kişiler yapılan bakım ve onarım işlemleri daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Sunulan hizmetler uzun vadeli ve kaliteli olduğundan dolayı cihazlarınızı uzun süreler sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikle suresi gelen cihazlarınızın bakımlarını yaparak bu cihazları daha uzun süreler kullanmanızı sağlamaktayız. Özel servis olarak vermiş olduğumuz bu hizmetleri en iyi şekilde donarak memnuniyetinizin Garanti etmekteyiz.

Servis Hizmeti Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

Beyaz eşya, televizyon, kombi ve daha birçok elektronik eşyanın bozulmasından dolayı insanlar ciddi manada mağdur olmaktadır. Böyle zamanlarda sağlıklı karar vermek bazen güç olabilmekte. Hizmet satın alacağınız firmanın belli bir misyon ve vizyonuna sahip olması kurumsal kimliği ve yaptığı işlerle ilgili olumlu referanslarının mevcut olmazsa bu hizmetten dolayı mağdur olma ihtimalinizi en az seviyelere kadar düşürür.

Servis hizmeti aldığınız firmanın servis sonrasında garanti belgesi ekonomik olarak mağdur olmanızı engelleyecektir. Klima ve kombi gibi periyodik bakımlarının yapılması gereken elektronik eşyalarınızın yedek parça gibi ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma sahip olması gerekiyor.

Ayrıca alacağınız servisin TSE belgesine sahip olması, verdiği hizmetin karşılığında fatura sunabilmesi, çağrı merkezinin 7/24 hizmete bulunması, şubelerinin bulunması gerekir. Ayrıca iş güvenliği ve iş sağlık kurallarına göre hizmet vermesi, ürün ihtiyaçlarını belirledikten sonra ekonomik çözümler sunması, değiştirdiğim için yedek parçalar da en az 1 yıl garanti etmesi gibi hususlar mutlaka göz önünde bulundurularak hizmet alınmalıdır.

Kullandığı yedek parçaların yan sanayi mi yoksa orijinal yedek parça mı oldu mutlaka kontrol edilmelidir. Güvenilir servis tercih etmeniz kişisel verilerinizin başka kişileri geçmesinin önüne geçecektir. Hazır fiyat listesi bulunan firmalar kişiye ve kuruma göre fiyat belirlemediklerinden ekonomik zarara uğramazsınız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizler sunduğumuz hizmetleri yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile vermekteyiz. Bizi tercih etme nedenlerinizin başında sahip olduğumuz olumlu referanslar ve sunduğumuz hizmetler gelmektedir. Yüksek ücretler ödeyerek satın aldığınız elektronik eşyalarınızın tamir ve bakımı usta ellerde olumlu sonuçlar verecekler.

Alanında uzman olmayan kişilerce Yapılan bu işlemler daha büyük masrafların ortaya çıkmasına neden olur. Sincan Bosch servisi olarak verdiğimiz hizmet ve kullandığımız yedek parçaların garantisini vermekteyiz. Bundan dolayı yaptığımız iş ve işlemlerden sonra ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuzlukta herhangi bir ücret talep etmeden gerekli işlemleri yapmaktayız. Yenikent Bosch servisi müşteri memnuniyetini ölçmek adın telefon hizmet sonrasında memnuniyet anketi düzenleyerek kendini sürekli geliştirme yoluna gitmektedir.

Sincan Bosch Servisi Hakkında Bilgi

Sincan Bosch servisi bünyesinde barındırdığı bütün personeli gerekli eğitimlerden gecirdikten sonra yeterlilik belgesi almaya hak kazanan kişilerce hizmet vermektedir. Çetin ve Zorlu eğitim kademelerini tamamlayan kadrosu ile hizmet veren Sincan Bosch servisi bütün markaların elektronik eşyaları ile ilgili hizmet sunmaktadır.

Beyaz eşya başta olmak üzere birçok alanda kullandığınız elektronik eşyaları arıza tespiti, parça değişimi, umarımı ve kurulumunu yaparak hizmete bulunmaktadır. Sincan Bosch servisi vermiş olduğu hizmet kalitesini her gün yükselterek müşteri memnuniyetini en üst sırada tutmuştur.

Sincan Bosch Servisi Hizmet Politikası

Sincan Bosch Servisi olarak hizmet politikamızla belirlerken müşteri memnuniyetine öncelik vermekte çağın gerekliliklerini yakından takip etmekteyiz. Elektronik eşyaların kaza meydana gelen arıza durumlarında müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunabilir ve bu hizmeti alabilirsiniz.

Bize ulaştıktan sonra en yakın teknik servis ekibine bulunduğumuz noktaya yönlendirerek en kısa sürede müdahalede bulunarak çalışmayan elektronik eşyalarınızı tekrar hizmetinize sunmaktayız. Verdiğimiz hizmeti en kısa sürelerde sormak daha nitelikli ve daha kaliteli hale getirmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Kullandığımız bütün yedek parçalar orijinal olup cihazlarınızın uzun süre kullanmanıza olanak sunacaktır. Günün her saatinde hizmet veren Sincan Bosch servisi zamansız işlevini yitiren elektronik eşyalarınızın tamir ve bakımını yaptığı için mağdur olmanızı önlemektedir.