Mamak Baymak Klima Servisi

Mamak Baymak Klima Servisi Tatlı Teknik Servis olarak, Kalite ve itimat ile Hizmet vermekteyiz, Kurumsal Garantili hizmet vermekteyiz. Duvar tipi klima , salon tipi klima , kaset tipi klima , kanallı klima, Chiller klima , ısı pompası , Vrf klima , Vrs klima , Vrv klima ve Merkezi sistem Klima Arıza Durumunda Teknik Servis için Bizi Arayabilirsiniz. yada Arıza Kaydı Oluşturun Yenilenmiş Klima için ikinci el klima Satış ve Klima montaj Hizmetimiz de Mevcuttur. Klima Servisi, Klima bakımı, Klima Tamiri, Klima Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Baymak Klima Servisi Teknik Servis işlerinde Ustalaşmış ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

Mamak Baymak Klima Servisi Bilgilendirme

Klima sistemleri, özellikle yaz aylarında tipik bir evin önemli bir parçasıdır. Klimalar, iç sıcaklığı azaltabilir ve bina sakinlerine soğutma konforu sağlayabilir.

Klima, daha sonra evinizin her yerine dağıtılan sıcak dış havanın sıcaklığını düşürmeye çalışarak çalışır. Bu, yoğuşmadan sorumlu olan bir dizi bobin ile gerçekleştirilir.

Klimanızın doğru çalışması için öncelikle iyi çalışır durumda olması gerekir. Kompresör ünitenizin yağ sızdırmadığından ve tüm parçaların düzgün çalıştığından (soğutma sıvısının dışarı akmasını önlemek için) emin olmak deneyimli bir AC teknisyeninin işidir.

Randevu Sistemi İle Çalışıyoruz

Mamak Baymak Klima servisi olarak Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp yada telefon ile yazışma kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonrasında gün içinde yada en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek uygun Zzamanınıza gore geliş sağlanmaktadır.

Mamak Baymak Klima Tamir Süreci Nasıl İşler?

İşlemleriniz bittikten sonrasında servis sonu değiştirilen parça yada parçalar 1 yıl süre ile güvence kapsamına alınır ve meydana getirilen tüm işlemlerde bilgilendirme ve güvence fişi whatsapp yada E-posta yolu ile siz kıymetli müşterilerimize iletilir. Klima teknik servislerimizden haftanın yedi ( 7 ) günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı Klimalar için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde Klimanız yada klima parçanız ekip arkadaşlarımız tarafınca atölyemize getirilir. Aygıt atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Mamak Baymak Klima Tamircisi

Isterseniz firmamızdan periyodik olarak klima bakım ve Dış birim temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Klima temizliği ve Klima bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Klima iç ünite Nasıl Temizlenir?

iç birim Pervane ilaçlı Temizlenmesi, İç birim Filtre temizliği, Rezistansların temizlenip ilaçlanması, dezenfekte edilmesi, iç birim fanı temizlenmesi, Genel kontrolleri ve temizliği yapılır.

Klima Dış ünite Temizliği?

Dış birim için Rezistansların Temizliği ve Dezenfekte İşlemlerini Yapıyoruz, Dış Birim Motorunun İlaçlanıp Bakımı Temizliği, Komprosör bakımı Filtre Temizliği, Dış birim Pervane Temizlenmesi Dezenfekte Edilmesi, Gaz Şarjı Tamamlanmamış Klima Gazının Tamamlanması, Klima Genel Kontrolleri.

Mamak Baymak Klima Servisi Ve Özel Servis Farkı

Mamak Baymak Klima Servisi, Arıza, Bakım Onarım Hizmeti veriyoruz. Personellerimiz Teknik Servis işlerinde Ustalaşmış ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Duvar tipi Klima servisi, salon tipi Klima servisi, kaset tipi Klima servisi, Split Klima servisi onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. kurumsal hizmet sağlamaktadır. Meydana getirilen işlemlerde 1 yıl Güvence vermektedir.

Tamir Hizmetleri

– Servis: Klimanızın yerinin değiştirilmesi
– Servis: klima gaz şarjı
– Servis: Klima demontajı (sökümü)
– Servis: Screw kompresör tamiri
– Servis: Pistonlu kompresör tamiri
– Servis: Klima yıllık bakımları
– Servis: Klima üfleme ve emiş temizliği
– Servis: Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
– Servis: Klima evaporatör (kondanser) temizliği
– Servis: Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
– Servis: Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
– Servis: Tüm Markaların Klima kumandası
– Servis: Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi
– Servis: Klima Fan çalışmıyor
– Servis: Klima Soğutmuyor
– Servis: Klima Kart Arızası
– Servis: Klima Çalışmıyor
– Servis: Klima ısıtmıyor
– Servis: Sigorta, on-off anahtarı arızalanması
– Servis: Dış Sensör klima arızası Teknik Servisi
– Servis: Klima 4 Yollu Vana klima arızası Teknik Servisi
– Servis: serpantin klima arızası Teknik Servisi
– Servis: Klima kompresörü tamiri arızası Teknik Servisi
– Servis: klima Kart Tamiri

Ayrıca Mamak Baymak Klima servisi olarak 24 saat acil servis hizmeti sunmaktayız. Bu, mesai saatleri dışında, hafta sonları ve tatillerde de sizin için uygun olduğumuz anlamına gelir! Bilgili personelimiz, yılın her döneminde rahatınızı sağlamak için burada.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.