keçiören siemens yetkili servis

Keçiören Siemens Servisi

Siemens marka bir beyaz eşya için teknik servisi arıyorsanız doğru web sayfasındasınız. Keçiören Siemens Servisi Tatlı teknik servis olarak çok tecrübeli bir firmayız. Siemens marka buzdolabı servisi ve ya diğer cihazların tamirini ustalıkla yapacak alt yapımız mevcuttur.

Keçiören Siemens Servisi Cihaz Tamir Hizmetleri

Firmamız Keçiören Siemens Yetkili servisi olmasada tüm cihazların en az yetkili servisi gibi tamir edebilecek alt yapıya sahiptir. Keçiören Siemens Yetkili Servisi ve Özel servisi arasında sadece garanti farkı vardır. Örnek olarak Çamaşır makinesi servisi konusunda garantiniz devam ediyor ise yetkili servis doğru tercih olacaktır. Bunu sebebi yetkili servisler cihazınızın arızası garanti koşullarını karşlıyor ise ücretsiz tamir yapar. Ancak garantisi biten cihazların özel servisi veya yetkili servis arasında tamir edilmesinde bir fark yoktur.

Beyaz eşya servisimiz tüm markaların tamirini yapsa da Siemens konusunda ayrı bir yeteneğe sahiptir. Tüm teknisyenlerimiz Siemens fabrikasında özel eğitim almış kişilerden oluşur. Siemens marka bir bulaşık makinesi servisi arayışınızda ekibimiz size kusursuz bir hizmet sağlayacaktır. Ayrıca Siemens marka tüm cihazların yedek parçalarını da depolarımızda hazır bulunduruyoruz.

Keçiören Siemens Servisi

Keçiören Siemens Servisi Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Bunun en önemli sebebi zamandır. Tatlı teknik servisi Keçiören merkezli bir Siemens servisidir. Arıza durumunda size en yakın ve en hızlı hizmet verebilecek firmalardan biriyiz. Teknisyenlerimiz özel olarak Siemens tamiri konusunda eğitilmiştir. Fiyatlarımız siz değerli müşterilerimizin bütçeleri düşünülerek ayarlanmıştır.

Keçiören Siemens Servisleri içinde en dürüst firmaların başında Tatlı teknik servis gelir. Ayrıca üniformalı teknisyenler ,Siemens cihaz tamiri ve yedek parçada 2 yıl garanti veriyoruz. Faturalandırma ,sözleşme,teslim alma evrağı gibi güvenebileceğiniz ek seçenekler sunuyoruz. Firmamzı seyyar bir firma değildir. Keçiören Siemens Servisi ofisimizi dilediğiniz zaman ziyaret edip yerimizi ve evraklarımızı görebilirsiniz.

Hangi Durumlarda Keçiören Siemens Servisi Aranmalıdır ?

Biz firma olarak telefonda basit bir hata ise ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz. Ancak ciddi olabilecek şikayetlerde mutlaka manuel olarak müdahele ediyoruz. Örneğin Siemens cihazlarınızda gaz kaçaklar,Elektrik kaçaklar ,Su sızıntıları,Gürültülü Sesler ve servis ikaz lambalarından birinin yanması durumunda mutlaka Keçiören Siemens servisimizden destek almalısınız.

Siemens Buzdolabı Servisi Keşif Ve Tamir

Keçiören Siemens servisi olarak buzdolabı servisi hizmetimiz mevcuttur. Keçiören’de Siemens’e Bağlı tüm model buzdolaplarınız tamire diyoruz. Keçiören Siemens Buzdolabı Tamircisi ihtiyaçlarınızda bize ulaşın en hızlı şekilde arızanızı tespit edip onaralım .

Keçiören Siemens Buzdolabı servisi olarak şu modeler dahil hizmet veriyoruz;

  • Siemens IQ300 KG55NVIF0N Alttan Donduruculu Buzdolabı
  • Siemens KG76APIF0N 578 lt Alttan Donduruculu No-Frost Buzdolabı
  • Siemens IQ500 KG76NAIF0N Alttan Donduruculu Buzdolabı
  • Siemens KD55NNWF1N 453 Lt No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı
  • Siemens KD86NAWF1N 641 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı

Yukarda yazdığımız Siemens buzdolabı modelleri örnek olarak verilmiştir. Tüm modeller için profesyonel hizmet veriyoruz.

Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Keşif Tamir

Siemens marka bir çamaşır makinesi tamircisi arıyorsanız Tatlı teknik servis en doğru seçimdir. En başta size en hızlı gelebilecek teknik servisi firmamızdır. Her model çamaşır makinesi yedek parçası bünyemizde mevcuttur. Ayrıca zaman kaybı yaşamadan arızanızı yerinde yani evinizde çözecek donanımlı servis araçlarımız mevcuttur.

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi Arıza ve Keşif

Keçiören Siemens servisi firmamız bulaşık makinesi tamirinde de ustadır. Bugüne kadar yüzlerce Siemens bulaşık makinesi tamirine başarılı şekilde yaptık. Siemens Bulaşık makinenizin a dan z ye tüm yedek parçalarını bize bulabilirsiniz.

Keçiören Siemens Servisi Yedek Parça Satış Hizmetleri

Keçiören Siemens servisimiz çok geniş çaplı çalışan bir firmadır. Tatlı Teknik servis üstün servis anlayışı ile müşteri memnuniyeti üzerine çalışır. Armut.com gibi birçok platformlarda ödül almış bir Siemens servisi ile karşı karşıyasınız.

Bünyemizde bulunan bazı Siemens yedek parçalara örnek vermek gerekirse;

1-Siemens amortisor takimi 00118869 orjinal

2-Siemens Bulaşık Makinesi Alt Sepeti

3-Siemens Çamaşır Makinesi Pompa Kapağı

Örnek verdiğimiz gibi tüm Siemens cihazların yedek parçalarınız Tatlı Teknik servis’de kolaylıkla bulabilirsiniz. Firmamız Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile sorunuz aynı gün içinde çözecektir. Çağrı merkezimizden çok detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz. Keçiören Siemens servisi Ekip arkadaşlarımız size telefonda yönlendirecek ve yardımcı olacaklardır.

Siemens Çamaşır Makinesi 01 ve 17 Hata Kodu Nedir

Filtreleri ve besleme hortumunu tıkanma ya da bükülmüş olma ihtimaline karşı kontrol ediniz.
Kolay bir işlem olsa da bir profesyonelden yardım alabilirsiniz.

Siemesn 04, 05, 21, 42, 43 ve 44 Hata Kodları Nedir ?

Kimi zaman birden fazla hata kodu görülebilir.
Sebebi; aşırı ısınma, hasar ya da tellerde oluşan paslanma olabilir.

 Siemens 06, 07 Hata Kodu Nedir ?

Makinenizin NTC sensöründe ya da sensör bağlantılarında sorun olabileceği anlamına gelir.

Keçiören Siemens Servis Ücretleri Ne Kadar ?

Bu şekilde fiyat vermek doğru değildir. Çağrı merkezimizden konuyla alakalı bilgi alabilirsiniz.

Siemens Cihazımız Ne Zaman Tamir Edilir?

İstisnai durumlar hariç (yedek parça olmaması vb) cihazınız aynı gün tamir edilir.