Keçiören Altus Tamircisi

Keçiören Altus Servisi

Profesyonel bir Keçiören Altus servisi arıyorsanız, Teknik servisimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Vakaların %75’inde arızayı aynı gün gideriyoruz! Becerilerini sürekli geliştiren yüksek nitelikli Altus teknisyenlerimiz var. Ayrıca, cihazınızın tamir edilmeye değer olup olmadığını veya değiştirme zamanının gelip gelmediğini size söyleyeceğiz!

Keçiören Altus Yetkili Servis ve Özel Servis Farkı Nedir ?

Aslına bakarsanız arada çok bir fark yoktur. Sadece garanti süreci devam eden Altus cihazlarınızı Keçiören Yetkili Altus servisine göstermenizde fayda vardır. Garanti koşullarını karşılayan cihazlarınız ücretsiz tamir edilecektir. Garantisi biten cihazlar için özel servislerde tamir yapma yetkisine sahiptir ücretli olarak.

Keçiören Altus Servisi En Yakın

Uzmanlığınızın ötesinde olan cihaz sorunlarını kendi başınıza çözmeye çalışmayın çünkü zaten tatsız bir durumu daha da karmaşık hale getirmekle doludur.

Gerçek şu ki, sorun şu anda önemsiz görünse bile Keçiören Altus servisimizin teknisyenlerini aramanızı öneririz. Tecrübe bize, görünüşte küçük sorunların, zaman içinde ertelenirse düzeltilmesi daha zor ve daha pahalı hale gelen büyük arızaları gizlediğini öğretti.

keçiören altus tamircisi
Keçiören Altus Servisi

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

  • Kalifiye personel: kibar elemanlar, tecrübeli Altus teknisyenleri;
  • Kaliteli onarımlar yapmamızı sağlayan özel ekipman ve aletler;
  • İyi koordine edilmiş çalışma ve tüm arızaların derhal ortadan kaldırılması;
  • Firmamızın profesyonelliğini ve güvenilirliğini teyit eden 1 yıl kadar iş ve parçalar için garanti;
  • Onarımı herkes için uygun hale getiren ve bizi diğer şirketlerden ayıran düşük fiyatlar.

Ayrıca, Keçiören Altus tamiri işlemini evinizde gerçekleştirerek, arızalı ekipmanınızı servis merkezine taşıma zahmetinden sizi kurtarıyoruz. İlk olarak, kişisel amaçlarınız için kullanabileceğiniz ve ekipman taşımak için kullanabileceğiniz zamandan tasarruf sağlar. İkinci olarak, ev onarım hizmeti, büyük bir buzdolabı, çamaşır makinesi veya elektrikli sobayı taşımak için harcanabilecek paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Keçiören Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Keçiören Altus çamaşır makinesi servisi ihtiyaçlarınızda firmamız en güvenilir olanlardan biridir. Altus cihazlar konusunda deneyimli ve eğitimli ekibimiz cihazınızı evinizde aynı gün onarmaktadır. Ayrıca yedek parça ihtiyaçlarınızda bize ulaşıp her model Altus için yedek parça temin edebilirsiniz.

Önden yüklemeli çamaşır makineleri genellikle daha karmaşık bir yapıya sahiptir ve onarım durumunda profesyonel eller gerektirir. Servis, yedek parçalarla birlikte diğer çamaşır makinesi türlerine göre daha pahalı olabilir. Ancak Keçiören Altus servisimiz ile uygun fiyatlarımız sayesinde bu fark hiç fark edilmeyecektir.

Keçiören Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Keçiören Altus marka bulaşık makinesi servisi olarak tüm modellerde ustaca tamir hizmeti veriyoruz. Yedek parça konusundada firmamız destek sağlıyor. Yapılan tamir işlemleri ve yedek paraça değişim işlerinin tümü garantilidir.

Ankastre Bulaşık Makineleri Tamiri

Mutfağınızın tasarımına ergonomik olarak uyan, en sık rastlanan bulaşık makinesi türü. Ama aynı zamanda onun tuzakları da var. Ankastre ünitenin sorunlarının çoğunu teşhis etmek için, araç ve bilgi gerektiren mutfak cephesinden çıkarılması gerekir. Örneğin, dikkatsiz bir hareketle besleme veya tahliye hortumlarını parçalayabilir, hatta bulaşık makinesinin metal gövde çerçevesini deforme edebilirsiniz.

Keçiören Altus Buzdolabı Servisi

Profesyonel Keçiören Altus servisi firmamız buzdolabı servisi olarak bulabileceğiniz en tecrübeli firmadır. Altus fabrikada eğitim alan elemanlarımız arıza tespiti ve onarımı konusunda çok tecrübeli ve bilgilidir. Buzdolabı tamir hizmetlerinde ve yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

Zamanla, bazı buzdolabı bileşenleri eski hale gelir ve bu da çalışma ömrü üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Tüm bunlara ve diğer yüzlerce soğutma sorununa çözüm – Cihaz Onarım Uzmanı uzmanları tarafından yapılan yüksek kaliteli aynı gün onarım hizmeti. En yeni ekipman, kanıtlanmış çalışma yöntemleri ve güler yüzlü personel, işimizin temel ilkeleridir. Size “yakınımdaki buzdolabı tamiri” hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sunuyoruz.

Günümüzde zaman eskisinden daha hızlı akıyor gibi görünüyor. Mutfak aletlerinin tamiri söz konusu olduğunda, her saniye önemlidir çünkü buzdolabının altından ani su akışı komşuları su basabilir veya ertesi günün planlarını bozabilir. Yerel soğutma teknisyenlerimiz her zaman hattadır, bu yüzden sizi yöneticilerimizden birinin telefonu açmasını bekletmeyeceğiz. Aramanızın ardından hemen dairenizde olacağız ve gerekli teşhis ve onarımları mümkün olan en hızlı ve verimli şekilde gerçekleştireceğiz. Arıza belirtilerini fark ettiğiniz anda Keçiören Altus servisimiz arayın çünkü zamanınız bizim önceliğimizdir.

Keçiören Arçelik Beyaz Eşya servisi sayfamızı inceleyiniz. Satın alma için sayfayı ziyaret ediniz.

Buzdolabı Neden Soğutmuyor ?

Evaporatör ve fanlar. Soğutucu / evaporatör fanı genellikle buzdolabının soğumamasının nedenidir. 
Fanın düzgün çalıştığından emin olmak için koli bandı/parmak/mıknatıs ile yanlış tetikleyerek kapı anahtarını baypas etmeniz gerekir. 
Bittiğinde, kapıyı açık tutun ve elinizi buzdolabının arka duvarına koyun. 
5-10 dakika sonra havalandırma deliklerinden hava gelmiyorsa, fanın bozuk olma ihtimali vardır.

Altus Buzdolabı Neden Su Sızdırıyor?

Tahliye borusu tıkalı oabilir,Su giriş valfi arızalı olabilir