Etimesgut Arçelik Servisi

Etimesgut Arçelik Servisi

Etimesgut Arçelik Servisi ile başkent Ankara’nın güzide semti Etimesgut bölgesinde ikamet eden Arçelik müşterileri, satın aldıkları ev eşyalarını kullanırken kendilerini asla yalnız hissetmeyecekler. Siz değerli Arçelik ürün kullanıcıları olarak  bu özel servisimize 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşılabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi her zaman ilk günkü kalitesiyle kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir servisten beklentilerinizi ve dahi daha fazlasını bulabileceğiniz teknik servisimizde tüm problemlerinizin çözümü mevcut. Siz de günlük hayatınızdaki en büyük yardımcılarınız olan beyaz eşya ve ev aletlerinin, arıza veya bakıma ihtiyaç duyduğu zamanlarda servisimizden yardım isteyebilirsiniz.

Etimesgut Arçelik Servisi Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Liyakat usulüyle hizmetlerini sunan Etimesgut Arçelik Servisi gerek rutin bakım işlemlerini gerekse de tamirat gerektiren hususları olabilecek en iyi şekilde yerine getirir. Kullandığınız ürünlerle ilgili yaşadığınız tüm problemlerde teknik servisimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Servisin bu konudaki politikası, sorunlarınızla ilgili detaylı araştırmalar yapıp kalıcı çözümler üretmek üzerine kuruludur. Bu sayede aynı sorundan bir kez daha başınızın ağrıması önlenmek istenir.

Etimesgut Arçelik Servisi olarak sunduğumuz hizmetler aşağıdadır;

Beyaz eşya teknik servisi,

Kombi servisi,

TV servisi,

Klima teknik servisi.

Bunlardan ilki olan beyaz eşya teknik servisi hizmetimizde başlıca, gündelik hayatımızı son derece kolaylaştıran buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların tamiratı söz konusudur. Bu hizmet kapsamında yaşam standartlarınızın düşmemesi ve hayatınızın akışının bozulmaması için servislerimizi mümkün olan en kısa sürede gerçekleştiririz.

Kombi servisi ihtiyaçlarınızda ise belirli periyotlarla bakımı gereken kombilerinizi üstün kalite standartları doğrultusunda yenileriz.

Etimesgut Arçelik Servisi olarak bu hizmetle esas hedeflediğimiz nokta, kombiyi her durumda sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizdir. Televizyon servisi ise artık çoğu kişi için en büyük eğlence ve haberleşme aracı olan televizyonun arıza ile karşılaştığı durumlarda göstermiş olduğumuz hizmettir. Bir diğer hizmet türümüz olan klima teknik servisi ise hem yaz hem de kış aylarında değişen hava sıcaklıklarının ev ortamını en az etkilemesi amacıyla kullandığımız klimaların bakım ve onarımlarının yapılması esasına dayanır.

Etimesgut Arçelik Servisi Hakkında Bilgi

Kurumsal bir firmanın güvenilirliğini temsil eden Etimesgut Arçelik Servisi müşterilerine en üst düzeyde yarar sağlamayı hedefler. Bundan ötürü, hizmet kalitesini daima artırarak etkili çözümler üretir. Müşterilerinin her birinin almış oldukları hizmetten sonra memnun olması servisin birincil amacıdır. Bu amaç doğrultusunda memnuniyeti problemlerin ortadan kalkmasıyla ilişkilendirilir. Ancak öte yandan bir işten ziyade müşteri ve teknik servis arasındaki ilişkinin temelini hoşgörüye dayandırılır. Böylece var olan sorunların çözümü esnasında güler yüzler hiçbir zaman eksik olmaz.

Güvenilirliğini uzman kadrosundan alan servis olmak ile müşterilerini asla yarı yolda bırakmaz. Müşterileriyle arasında her zaman bir güven bağı bulunur. Dolayısıyla sizler ürünlerinizi teknik servise emanet ettikten sonra gözünüz arkada kalmadan günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Son olarak, başarının hiçbir zaman bir tesadüf olmadığını bilen servisimiz, her geçen gün daha da başarılı olabilmek için azim ve kararlılıkla yoluna devam eder. Bu doğrultuda profesyonel kadrosunu zamanla büyüterek hızlı ve kaliteli hizmetler verir.

Etimesgut Arçelik Servisi Merkezlerimiz

Müşterilerimiz açısından kolay ulaşılabilir olmayı hizmet anlayışı olarak görürüz. Bundan dolayı Etimesgut Arçelik Servisi bünyesinde çok sayıda merkezimiz bulunur. Böylece size en yakın teknik servise rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatta servisimizin şubelerinden biri size yürüme mesafesinde bile olabilir. Dolayısıyla karşılaştığınız problemlerde ya da bakım ihtiyaçlarınızda merkezlerimizi araştırabilirsiniz.

Merkezlerimizden biri olan Elvankent Arçelik Servisi başkentin elit mahallelerinden olan Elvankent’te bulunur. Oldukça kalabalık bir yerleşim yeri olan bu merkez birçok müşteriye yarar sağlama noktasında stratejik bir konumdadır. Bir diğeri olan Eryaman Arçelik Servisi ise Ankara merkeze yaklaşık olarak 7 kilometre uzaklıkta yer alır. Semt şehir merkezinden uzak olmasıyla bilinir. Bu dezavantajı avantaja çevirmek amacıyla teknik servisimizin bir şubesini buraya açarak buradaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını da hızlı bir süreç içerisinde çözmeyi arzular.

Son olarak Bağlıca Arçelik Servisi diğer mahallelere nispeten daha küçük bir yerleşim bölgesinde konumlanır. Tıpkı diğer servislerde olduğu gibi burası da müşterileri memnuniyeti felsefesi ile çözüm odaklı bir anlayış içerisindedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Satış sonrası destek süreçlerini başarılı bir şekilde yürütmeyi ilke olarak edinen Arçelik, üretici firma duruşuyla müşterilerinin her daim yanındadır. Bu büyük ailenin bir parçası olmak ile teknik servis bölgede aktif olarak destek faaliyetlerinde bulunur. Ev veya işyerlerimizde kullandığımız havamızı değiştiren klimalar, özellikle kışın çok ilgi gösterdiğimiz kombilerimiz ve sıklıkla kullandığımız beyaz eşyalarımız belirli zamanlarda bakım ve onarım gerektirir. Bu tarz durumlarda güvenilir bir teknik servise ihtiyaç duyabilirsiniz.

Tecrübeli ve çalışkan ekip arkadaşları ile yola devam eden Etimesgut Arçelik Servisi müşterilerinin güvenliğini ve konforunu korumak adına tüm servislerini kayıt altına alır. Sizler de gönül rahatlığı ile bu servisten faydalanabilirsiniz. Öyle ki kullanmakta olduğunuz ürün ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soruya yanıt aramak istediğinizde servimize danışabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve hep daha iyisi yapmak için hizmet veren bu serviste kabarık ek ücretler asla bulunmaz. Garanti süresi içerisindeki faaliyetler, periyodik bakımlar ve orijinal yedek parça temin edilmesi gibi daha birçok hizmetimize erişmek için Etimesgut Arçelik Servisi tercihiniz olabilir.