Ankara Çamaşır makinesi servisi Tatlı teknik servis ile Tüm markalar için hizmet.Yaşam alanımızda işleri kolaylaştıran elektronik ürünlerden biri asla şüphesiz Çamaşır makinesidir. Garantili olarak satılan bu ürünün bozulması durumun da Ankara Çamaşır makinesi servisi arayıp bulmak yerine garantisi devam eden çamaşır makineleri için yetkili teknik servislerden yardım isteyebilirsiniz.

Ankara Çamaşır Makinesi Servisi

Güvence süresi bitmiş yada güvence kapsamına girmeyen arızalar için de çamaşır makinesi servisi adı altında hususi olarak çalışan beyaz eşya tamircisi ile görüşerek çamaşır makinesi tamirini yaptırabilirsiniz.

Hepimiz Ankara çamaşır makinesi onarım servisi olarak çalışan hususi bir beyaz eşya servisiyiz. Çamaşır makinesinin markası ne olursa olsun, tüm markaların arıza ve bakım işlerini yapmaktayız. Sizler de çamaşır makinesi arızası ile karşı karşıya kaldıysanız birçok beyaz eşya servisinden fiyat alp size en yakın çamaşır makinesi servisi ve bakımını icra eden firmadan buluşma alabilirsiniz.

Ankara çamaşır makinesi tamircisi
Ankara Çamaşır makinesi servisi

Çamaşır Makinesi Tamiri Ne Kadar Süre Alır?

Ev yada iş yerinizde kullandığınız çamaşır makinesi bozulduğunda çamaşırlarınızın birikmemesi için derhal çamaşır makinesi tamircisi aramalısınız. Çamaşır makinesi özel yetkili servis yada bizim benzer biçimde hususi olarak çalışan teknik servisler çoğu zaman aynı günde hizmet vermektedir. Eğer hafta sonlarına denk gelirse sizler gene de çamaşır makinesi tamircisi için firmamızdan buluşma alıp kaç günde yapılacağını sorabilirsiniz.

Çamaşır makinesi servisi tarafınca tamiri yapılacak makinelerin ilk olarak arıza tespiti yapılır. Sonrasında Yedek parça kullanılacaksa parçanın tutarı ile toplam alınacak ücret belirlenip onayınıza sunulur. Sizler eğer beyaz eşya servisi personelimizin ifade etmiş olduğu fiyatı kabul edip çamaşır makinesinin onarım edilmesini onaylarsanız en kısa sürede çamaşır makinesi tamiri yapılmış olur. Çamaşır makinesi tamirinin kaç günde yapılacağı aslen arızanın türüne göre farklılık gösterir. Kolaylıkla bulunan yedek parçanın arızalanması halinde aynı gün yada bir sonraki gün derhal onarım hizmeti biter. Yalnız çamaşır makinesi elektronik kart arızası ve birden fazla arızanın vermesi durumunda 1-3 iş günü içinde tamamen gitmiş

olur.

Çamaşır Makinesi Yedek Parça Satı Ve Temin

Ankara’da çamaşır makinesi yedek parçası bulabileceğiniz en kapsamlı firma Tatlı teknik servisdir. Tüm yedek parçalar stoklarımızda mevcuttur.Olmayanlar için ise 2 iş günü içinde teslim alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi İçin Evde Onarım

Çamaşır makinelerinin fazlaca ağır olması ve aslen dükkana götürecek kadar fazla büyük arızaların çıkarmamasından dolayı çamaşır makinesi tamirini evde yapmayı tercih ediyoruz. Çamaşır makinesi motor değişimi yada su boşaltmama problemi benzer biçimde çoğunlukla rastlanan kolay arızalar için çamaşır makinesini iş yerine götürmemize gerek yok. Aslına bakarsak elimizden geldiğince çamaşır makinesi servisi olarak makine tamiri, bakımını ve yedek Parça değişikliği için dükkana götürmekten yana değiliz. Zira müşterinin gözünün önünde işlem yapmanın bizim açımızdan iyi olmakla beraber, müşterinin de itimatını kazanıp hakkımızda gereksiz şüphelere kapılmasının da önüne geçmiş oluyoruz

Tambur kazan değişimi, bilye tamiri, Çamaşır makinesi kazası değişiklik yapma ve birden fazla arızanın meydana gelmesi halinde servis dükkanına götürmeyi uygun buluyoruz. Zira bu işlemlerin yapılması için çamaşır makinesinin topyekün baştan aşağı sökülmesi gerekir. Bu işlem için de müşterinin evini kullanmak doğru olmaz. Onlarca parçanın bir iki gün yerde kalıp müşteriyi rahatsız etmesi hoş bir davranış olmaz. Bu yüzden çamaşır makinesi servisi olarak Ankara çamaşır makinesi tamiri yerinde servis yada gerektiği durumlar da dükkana da alınabilmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Çamaşır Makinesi Markalar

  • Ankara Arçelik çamaşır makinesi servisi
  • Ankara Beko çamaşır makinesi servisi
  • Ankara Altus Çamaşır Makinesi servisi
  • Ankara Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
  • Ankara Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
  • Ankara Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Ankara Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
  • Ankara Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Tatlı Teknik Servisi İletişim sayfamızdan online randevu alabilirsiniz.

Çamaşır Makinem Neden Sürekli Titriyor?

Çamaşır makinesi düzse ve dört ayağı da yere basıyorsa, sorun yükleme veya sıralama sorunu olabilir. 
Giysilerinizi ıslak ağırlığa göre sıralarsanız, zemininiz zayıf olabilir.

Çamaşır Makinesi Yedek Parça Satıyormusunuz ?

Evet her marka için yedek parça satışımız var.

Verdiğiniz Hizmet Garantilimi?

Evet Çamaşır makinesi tamir hizmetlerimiz garantilidir.