Tatlı teknik servis firmamız Ankara buzdolabı servisi olarak tüm markaların tamirini yapar. Model farketmeden her türlü buzdolabı tamiri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Merkez Buzdolabı teknik servisi olarak buzdolabınızda oluşabilecek tüm arızalar için devamlı hizmetinizdeyiz.

Ankara Buzdolabı Servisi Hizmetleri

Ankara Buzdolabı teknik servisi sizlere alan kişi memnuniyeti odaklı servis deneyimi sunmaktadır. Nitelikli ve ustalaşmış teknik servis elemanlarımız zamanında ve doğru müdahaleler ile cihazlarınızın problemini en kısa sürede çözecektir. Ankara Bölge Servis’e bildirdiğiniz tüm Buzdolabı sorun bildirimleriniz ürünleriniz mevzusunda uzmanlaşmış ustalaşmış teknik servis ekiplerimizce incelenerek size geri bildirimde bulunulacaktır. Ankara Buzdolabı Servisi tüm buzdolabı markalarında orijinal parça kullanmaktadır. Tatlı Teknik Merkez Servis’i arzu ettiğiniz zaman arayabilirsiniz Ankara Buzdolabı teknik servisi tüm Buzdolabı sorunlarınızda parça ve işçilik garantili servis hizmeti verilecektir.

Ankara Buzdolabı Servisi

Ankara Buzdolabı Tamircisi

Ankara buzdolabı tamircisiTatlı Teknik Servis verdiği tüm onarım ve yedek parça değişim hizmetleri için 1 yıl parça ve onarım garantisi vermektedir. Ankara Merkez Teknik Servis’te günlük ve hızlı teknik servis hizmeti veren firmamız, müşterilerimizin ürünlerinden maksimum verim almalarını ve müşteri şikayetlerinin en düşük seviyeye indirilmesini hedeflemektedir.

Ankara Buzdolabı Servisi Buzdolabınızda oluşabilecek problemler için çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli aramalarınızı beklemektedir. Ankara Bölge Merkez Teknik Servisimiz’den almış olduğunuz tüm Buzdolabı tamir hizmetleri için size hizmet verecek olan teknik servis ekibimiz, buzdolabınızın tamir ve bakımını tamamladıktan sonra sizi tamir garanti belgesi ile baş başa bırakacaktır.

Teknik servis personelimiz tarafından tarafınıza teslim edilen buzdolabı tamir garanti belgesi siz değerli müşterilerimizin garantisini vermektedir. Aynı sorun tekrar oluşursa Ankara buzdolabı Servisimizden ücretsiz onarım talebinde bulunabilirsiniz. Buzdolabı teknik servis ve onarım hizmetini ücretsiz alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Buzdolabı Markaları

 • Ankara Arçelik Buzdolabı Servisi Ve Yedek Parça
 • Ankara Beko Buzdolabı Servisi ve Yedek Parça
 • Ankara Vestel Buzdolabı Servisi ve Yedek Parça
 • Ankara Siemens Buzdolabı Servisi ve Yedek Parça
 • Ankara Bosch Buzdolabı Servisi ve Yedek Parça
 • Ankara Profilo Buzdolabı Servisi ve Yedek parça
 • Ankara Samsun Buzdolabı Servisi ve yedek parça
 • Ankara Lg buzdolabı servisi ve yedek parça
 • Ankara Regal Buzdolabı Servisi Ve Yedek Parça
 • Ankara Windsor Buzdolabı Servisi ve yedek parça
 • Ankara Grundig Buzdolabı Servisi ve yedek parça

Ankara Buzdolabı Yedek Parça Hizmetleri

MarkaModelParça
ArçelikBuzdolabı Hareketli Kapak Rafı1005M
BekoFan Motoru14610nex
AltusAnakart1060TY
SiemensAlt Kapak Contası3FA7786A
ProfiloBuharlaştırma Kabı3FS367F2
SamsungÜst Kapak Kolu65602
VestelAlt Sepet4500NF
LGAra Bölme Rezistansı71013
AristonAlt Kapak Menteşesi3BL1911TVZFWTK
BoschBurç Yatağı3CGX468BT
Ankara Buzdolabı Yedek Parça

Buzdolabı Motor Değişimi

Buzdolabı servisi olarak her markanın motor değişim hizmetini garantili olarak yapıyoruz.. Buzdolabı tamiri sırasında değişimi yapılan tüm parçalar 2 YIL GARANTİ kapsamı altındadır. Ek bilgi vermek gerekirse ;Yeterli soğutma yapmayan ve soğutma performansını kaybetmiş tüm marka ve model buzdolapları için Bakım şarttır.. Unutmayın buzdolabı bakımını ve temizliğini yapmadığınız sürece bakteri ve mikroplar ile karşı karşıya kalırsınız.

Buzdolabı Gaz Dolumu

Ankara buzdolabı tamircisi olarak karşılaştığımız en büyük sorunların başında gaz kaçakları gelir. Buzdolabınız yeteri kadar soğutmuyor ise gaz dolumu gerekebilir. Teknik servisimize ulaştığınızda bu işi yerinde çözüyoruz.

Buzdolabı Tamircisi En Yakın

Özellikle yaz aylarında buzdolabı arızaları kötü sonuçlar getirebilir. Buzdolabında saklanan gıdalar arıza durumunda sıcak havalarda daha çabuk bozulur. Bu yüzden kısa sürede arızayı çözmek çok önemlidir.Buzdolabı tamircisi en yakın olanı seçmek işinizi hzılandıracaktır. Tatlı teknik servis olarak her bölgede ekiplerimiz mevcut olduğundan size en yakın ve en hızlı gelebilecek buzdolabı servisiyiz.

Ankara Beyaz eşya servisi olarak esnek çalışma saatlerimiz var. Acil durumlarda bize ulaşınız.

Buzdolabım Neden Koku Yapıyor ?

Motor ve fan arızalarında buzdolabınız koku yapması normaldir. En kestirme yol servis çağırmaktır. Servis sonrası karbonatlı su ile dolabınızı temizlemenizi tavsiye ediyoruz.

Buzdolabı Neden Durmadan Çalışıyor?

Buzdolabınızın gaz eksikliği var ise ve gereken soğukluğu bulmuyorsa termostad devreye girmez ve sürekli çalışır.

Buzdolabı Gaz Dolum Ücreti Ne Kadar ?

Bunu söylemeyebilmek için ölçüm yapılması gerekir. 200 tl de olabilir 500 tl de olabilir.