Keçiören Arçelik Tamircisi

Ankara Arçelik Servisi

Ankara ilimizde Arçelik servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tatlı teknik servis Arçelik cihazların tamiri konusunda tecrübeli bir teknik servisidir. Deneyimli ve eğitimli Ankara Arçelik servisi teknisyenlerimiz arızayı kısa zamanda tespit ederi ve çözer.

Ankara Arçelik Servisi İletişim

Ankara Arçelik servis iletişim kanallarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Ankara’da her semt için Arçelik servis şubelerimiz mevcuttur. Çağrı merkezimizi arayıp adresinizi verdiğinizde size en yakın Arçelik servis şubemizden işlem yapılacaktır.

Ankara Arçelik Servisi Numarası : 0552 361 04 44

Ankara Arçelik Servisi Ücretleri Ne Kadar ?

Ankara Arçelik servis ücretleri cihaza ve gidilen bölgeye göre değişkenlik gösterebilir. Buna göre Alt tabloda Arçelik servis ücretlerini belirttik .

Arçelik Buzdolabı Servis ÜcretiArıza Tespit250 tl
Arçelik Çamaşır Makinesi servis ücretiArıza Tespit275 tl
Arçelik Bulaşık makinesi servis ücretiArıza Tespit300 tl
Arçelik Klima Servisi ÜcretiArıza Tespit350 tl
Arçelik Fırınlı Ocak Servis ÜcretiArıza Tespit260 tl
Arçelik Derin Dondurucu Servis ÜcretiArıza Tespit300 tl
Ankara Arçelik Servis Ücretleri 2022

Arçelik Yetkili Servis Ve Özel Servis Farkı Nedir ?

Ankara Arçelik yetkili servis ve özel servis arasında temel bir fark vardır. Arçelik cihazınızın garantisi devam ediyor ise yetkili servis en doğru seçimdir. Garantisi bitmiş ise özel servis ve yetkili servis arasında bir fark bulunmamaktadır. Garanti süreci bittiğinde her iki seçenek ücretli olacaktır.

Ankara’da Arçelik Yedek Parça Nereden Bulunur ?

Ankara Arçelik servisi Tatlı teknik servis olarak yedek parça satışımız mevcuttur. Genel olarak teknik servis hizmeti veren firmaların genelinde Arçelik yedek parçalarını bulabilirsiniz. Ancak Tatlı teknik servis olarak stoklu çalıştığımızdan yedek Arçelik yedek parçalarını en hızlı şekilde size teslim ediyoruz. Ayrıca Arçelik yedek parça satışında 1 yıl garanti ve faturalı satış yapıyoruz.

Ankara Arçelik Buzdolabı Servisi

Teknik servisimiz Ankara Arçelik buzdolabı servisi alanında profesyonel hizmet vermektedir. Arçelik marka buzdolaplarınızın tamir ve bakım işleri uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Arçelik buzdolabı yedek parçalarını da temin ediyoruz. Firmamız Arçelik buzdolabı yetkili servisi olmasada aynı işi yapabilecek kapasitededir. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.

Ankara Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Ankara Arçelik servisimizden çamaşır makinesi servis hizmeti alabilirsiniz. Arçelik çamaşır makinesi servisi teknisyen ekibimiz bu konuda eğitimli kişilerden oluşur. Deneyimli ekibimiz sayesinde Aynı gün Arçelik marka çamaşır makinesi tamir hizmetinizi sonuçlandırıyoruz. Bu alanda yedek parça temin ve satışımızda mevcuttur.

Ankara Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Ankara Arçelik bulaşık makinesi servisi iletişim numaramızdan bize ulaşıp aynı gün hizmet alabilirsiniz. En uygun servis ücretleri ile sizlere hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz çok deneyimlidir. Arçelik bulaşık makinesi tamir işini yerinde çözerek zamandan kazıyoruz. Cihazınızı alıp sizi günlerce mağdur etmiyoruz.

Ankara Arçelik Fırınlı Ocak Servisi

Ankara Arçelik servisi Tatlı teknik servis fırınlı ocak tamiri konusunda usta bir firmadır. Birkaç şey fırınınızın beklediğiniz gibi düzgün çalışmamasına neden olabilir. Bu gazlı veya elektrikli fırın sorunlarından bazılarının düzeltilmesi kolay olabilirken, diğerleri çok daha karmaşıktır ve tamamen değiştirilmesi gerekir.Arçelik marka Fırınınız bu veya buna bağlı sorunlar yaşıyorsa, çok geç olmadan bize hızlı bir şekilde ulaşmanız gerekir. Yüksek nitelikli fırın onarım teknisyenlerimiz, fırınınızın kapsamlı bir teşhisini yapacak ve sorunun temel nedenini ve acil çözümlerini belirleyecektir. Ardından fırınınızı verimli ve etkili bir şekilde onarırlar.

Keçiören Arçelik Tamircisi
Keçiören Arçelik Servisi

Ankara Arçelik Klima Servisi

Ankara Arçelik klima servisi arıyorsanız alanında uzman bir firma web sitesindesiniz. Firmamız Arçelik klima tamirinde çok tecrübeli ve eğitimli teknisyenler ile çalışmaktadır. Bir klimada, problemler için oldukça geniş bir alan bırakan birkaç hareketli parça vardır. Ankara Arçelik servis ekibi olarak tavsiyemiz ; Klimanızla ilgili sorununuz ne olursa olsun, yardım için bir klima onarım uzmanı çağırmanız önemlidir. Klima’dan soğuk hava gelmediğini fark ettiğinizde, sistem muhtemelen arızalıdır ve çalışmıyordur. Kanallardan gelen hava olması gerektiği kadar soğuk olmayacaktır. Deneyimli bir klima tamircisi kiralamak,  klimayı  tekrar düzene sokmaya yardımcı olacaktır. Aynısı,Klima sisteminizden gelen hava akışındaki azalma için de geçerlidir.

Ankara beyaz eşya servisi olarak her arkada hizmet veriyoruz. Arçelik servisi ihtiyaçlarınızda bize esnek çalışma saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Arçelik Servis Ücretleri Ne Kadar ?

Arçelik Servis Ücretleri gidilen mesafe ve cihaza göre 200-300 tl arası değişir.

Arçelik Servis Numarası Nedir ?

Arçelik servis numarası 0552 361 04 44 dan bize ulaşın

Arçelik Yetkili Servis Adresleri Nedir ?

Hemen hemen her semtde Arçelik yetkili servislerine ulaşmanız mümkün.

Ankara Arçelik Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

Firmamızı aradığınızda sizi en doğru şekilde yönlendireceğiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir