Altındağ Arçelik Servisi

Altındağ Arçelik Servisi

Kurumsal bir satış firması olan Arçelik’ten almış olduğunuzun ürününüzde bir sıkıntı yaşamanız durumunda Altındağ Arçelik Servisi merkezimize başvurabilirsiniz. Öncelikle aldığınız ürünün kurulumu, belirli aralıklarla bakımı ve onarım işlemleri için bir telefon kadar uzağınızdayız.

7/24 kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimizi aradığınız an itibarıyla talebiniz doğrultusunda size en yakın merkezimize yönlendirileceksiniz. İlçe ve mahallelerde çok fazla merkezimizde uzman teknik ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Bize başvurmak için üründe bir arıza çıkmasını beklememenizi tavsiye ederiz. Zira eşyalarınızın belirli periyotlarda bakıma girmesi de sağlıklı kullanım bakımından çok önemlidir.

Aldığınız ürünlerin kurulumundan tamiratına kadar Altındağ Arçelik Servisi olarak her daim yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Siz sadece sorununuzu bize bildirin. Bırakın geri kalan her şeyiyle teknik ekibimiz ilgilensin.

Altındağ Arçelik Servisi Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Sizlere sunduğumuz hizmetler genel anlamda evinizin demir başı niteliğindeki ürünlerin kurulumu, zamanı geldiğinde bakımı ve acil durum anında onarımıdır. Bu konuların üzerine titizlikle düşüyoruz ve iyi bir hizmet sunmak için öncelikle ekibimizin sağlam olmasına dikkat ediyoruz.

Hiçbir noktada şüpheye meydan bırakmayacak tarzda bir hizmet tarafından sizlere sunulmuş oluyor. Hizmetlerimiz arasında evinize aldığınız hangi ürünlerin servisi olduğunu merak ediyorsanız hep birlikte bakalım.

Altındağ Arçelik Servisi Olarak Sunduğumuz Hizmetler aşağıdadır;

Beyaz eşya teknik servisi,

Kombi servisi,

TV servisi,

Klima teknik servisi.

Görmüş olduğunuz tüm hizmetleri hangi merkezimiz sağlarsa sağlasın harika işler ortaya çıkacağını garanti edebiliriz. Verilen hizmetin kalitesinin önemini hatırlatmamıza gerek olmadığını düşünüyoruz. Zira işin başında, ürünün kurulumunda, teknik ekibin hatası dolayısıyla yanlış yapılan bir işlem sürekli sorun yaşamanıza sebep olabilecektir. Aynı şekilde bakım ve onarım işlemlerinin de kusursuz gerçekleşmesi gerekir.

Teknik Servis ve merkezlerindeki tüm ekipler kusursuz bir iş çıkartabilmek adına sıkı bir eğitimden geçiriliyorlar. Eğitim sonucunda bilgisine güven duyulmayan bir personeli de zaten bünyemizde barındırmıyoruz.

Altındağ Arçelik Servisi Merkezlerimiz

Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan Arçelik servislerimizden size en yakın konumda bulunan merkezimize yönlendirileceksiniz. Büyük şehrin hangi bölgesinde ikamet ederseniz edin, merkezlerimiz sayesinde hızlı bir şekilde istediğiniz hizmeti alabileceksiniz. O halde biraz da ilçede bulunan hangi mahallelerde hizmet verdiğimizden bahsedelim.

İlk olarak Aydınlıkevler Arçelik Servisi ile başlayabiliriz. Aydınlıkevler mahallesinde bulunuyorsanız direkt bu merkezimizi muhatap olarak bulabileceksiniz. Size yakın konumlandığı için de servis hizmeti gecikmeden adresinize kadar gelecektir. Karapürçek Arçelik Servisi yine ilçede bulunan bir başka mahalle arasında imdadınıza yetişecek merkezimiz. Karapürçek ve civarında oturuyorsanız ilgili merkezimiz burası olacaktır.

Son olarak sayabileceğimiz 2 merkezden ilki İskitler Arçelik Servisi. Diğer ikincisi ise Ulus mahallesinde bulunan Ulus Arçelik Servisi merkezimizdir. Saymış olduğumuz tüm merkezlerimizde kalite vazgeçilmezimiz. Ayrıca da müşteri memnuniyeti ana hedefimiz olduğu için işlemlerimizde titiz bir tavır sergiliyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler Doğrultusunda Bakımın Önemi

Size sunmuş olduğumuz hizmetlerin hepsi birbirinden önemli hizmetlerdir. Evde işlerinizi kolaylaştıran beyaz eşyalardan başlayarak keyfinizi yerine getirecek televizyona kadar her bir eşyanızın bakımını gerçekleştiriyoruz. Şunu tekrar belirtmek isteriz ki Altındağ Arçelik Servisi olarak ürünlerin bakımına çok önem veriyoruz.

Çoğunlukla hepimiz ev eşyalarımız kusursuz bir şekilde çalıştığı zaman sorun yok der geçeriz. Bakım konusu aklımızın ucundan dahi geçmez. Ancak bizim gördüğümüz işleyiş ile makinenin içerisindeki işleyiş çok farklı olabiliyor. Siz sorun olmadığını düşünürken, bakım yapmadığınız için ileride çok daha büyük problemlerle baş etmek zorunda kalabiliyorsunuz.

Odanızın içerisindeki hava sıcaklığını idealize etmeye sağlayan iki ürüne bakacak olursak: Klima ve kombi. Bu iki ürünün performansının çok daha iyi olmasını istiyorsanız alanında uzman teknik servislerce düzenli olarak bakımını yaptırmalısınız. Klimanızın bulunduğu odayı çok daha temiz bir hava ile doldurması için bakım gereklidir. Aynı zamanda kombinizin bakımını yaptırdıktan sonra da evinizin çok daha kolay ve fazla ısındığını görebileceksiniz.

Ankara Altındağ’da ikamet ediyorsanız tüm bunları ve daha fazlasını yapacak olan teknik servis Altındağ Arçelik Servisi olacaktır. Sizin ürünlerinizden en yüksek verimi alabilmeniz ve memnun kalmanız için biz elimizden geleni yapmaya hazır vaziyette bekliyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle Arçelik firmasından almış olduğunuz beyaz eşya, klima, kombi ve televizyonunuzun en ufak bir sorun çıkartması halinde yanınızdayız. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi profesyonel kadrolu bir teknik ekibimiz mevcut. Ayrıca gelişen teknolojiye uyumlu, eğitimleri tamamlanmış ve her yeniliğe adapte olabilecek halde olduklarını söyleyebiliriz.

Bünyemizde çalıştırdığımız personellerin yanı sıra Altındağ Arçelik Servisi olarak işlemleri gerçekleştirmek üzere adresinize kadar geliyoruz. Bunun sebebi ise verdiğimiz hizmetlerin çoğunluğunun yerinde işlem yapılmaya müsait olmasıdır. Ayrıca bunun için de ek olarak bir servis ücreti almıyoruz.

Son teknoloji ile birebir olan alet edevatımızla birlikte geliyoruz. Siz de böylelikle geleneksel yöntemlerle uzun süren bir tamirat süreci geçirmemiş oluyorsunuz. Ayrıca yedek parçalarımızın 1 yıl süreli garantisi bulunuyor.

Çağrı merkezimiz 7/24 kesintisiz bir şekilde sizlerin erişimine açık. Böylelikle gün içerisinde, ürünlerinizle ilgili bir sorun yaşadığınız zaman dilediğiniz vakitte ulaşabilmeniz mümkün. Ardından biz de en yakın merkezimizi size yönlendiriyoruz.

Tamamen siz değerli müşterilerimiz için oluşturduğumuz bir hizmet anlayışına sahibiz. Sizi bu kadar düşünen özel bir teknik servis varken, piyasada sadece alacağı paraya bakan servislerle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Çünkü Altındağ Arçelik Servisi şüphesiz ki isteklerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan teknik servistir.