Aktepe Arçelik Tamircisi

Aktepe Arçelik Servisi

Tatlı teknik servis size en yakın Aktepe Arçelik servisi olarak görev yapmaktadır.Merkez ofisimiz Keçiören merkezde olduğundan ilçeye en hızlı hizmeti sağlıyoruz. Hemen hemen tüm Arçelik cihazların model fark etmeksizin tamirini yapıyoruz. Aktepe Arçelik tamircisi olarak arızanızı yerinde ve en hızlı şekilde gideriyoruz. Keçiören beyaz eşya servisi Tatlı teknik servis 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Aktepe Arçelik Servisi Ücretleri

Aktepe bölgesine en yakın Arçelik servisi olduğumuz için en ucuz servis ücretlerini sağlıyoruz. Alt kısımda bulunan tablodan servis ücretlerimizi görebilirsiniz.

Aktepe Arçelik Buzdolabı servis ücretiArıza Tespit250 tl
Aktepe Arçelik Çamaşır makinesi servis ücretiArıza Tespit300 tl
Aktepe Arçelik Bulaşık makinesi servis ücretiArıza tespit275 tl
Aktepe Arçelik klima servis ücretiArıza Tespit285 tl
Aktepe Arçelik Klima Servis ÜcretiArıza Tespit300 tl
Aktepe Arçelik Servis Ücretleri

Aktepe Arçelik Servis İletişim

Aktepe Arçelik servis iletişim numaramız 0552 361 04 44. Bu numaradan bize günün esnek saatlerinde ulaşıp servis hizmeti alabilirsiniz. Sabah 7:00-22:00 arasında Aktepe Arçelik servisi hizmetimiz vardır. Bu saatler içinde en hızlı şekilde sizlere Arçelik teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Güvenilir bir Ankara beyaz eşya servisi arıyorsanız firmamız doğru seçimdir.

Aktepe Arçelik Yetkili Servis ve Özel Servis Arsındaki Fark Nedir ?

Aktepe Arçelik yetkili servis ve özel servis arasında bir fark vardır. Eğer cihazınızın garanti süreci devam ediyor ise yetkili servise müracaat etmelisiniz. Garanti süreci bitmiş ise yetkili servis ve ya özel servis arasında bir farklılık bulunmamaktadır. Aktepe Arçelik beyaz eşya servisimiz bu konuda son derece tecrübeli bir firmadır. Arçelik, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, ocak, fırın vb. gibi çok çeşitli ev aletlerini tamir ediyoruz. Güçlü alt yapımız sayesinde Aktepe mahallesinde güvenebileceğiniz en kurumsal Arçelik servisi Tatlı teknik servis dir. Tüm işlemlerimiz faruralı ve garantilidir.

Aktepe Arçelik Tamircisi
Atepe Arçelik Servisi

Aktepe Arçelik Buzdolabı Servisi

Aktepe Arçelik buzdolabı servisi ve tamircisi arıyorsanız firmamız bölgede en tecrübeli teknik servisdir. Aktepe Arçelik buzdolabı tamircisi olarak aynı zamanda yedek parça satışımızda mevcuttur. Aktepe’de her zaman nöbetçi servislerimiz mevcut. Arza durumunda aynı gün içinde Arçelik buzdolabınızın arızası gideriyoruz.

Aktepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Aktepe Arçelik çamaşır makinesi servisimiz eğitimli ve Arçelik cihazlar konusunda son derece bilgili kişilerdir. Arçelik çamaşır makinelerinin tüm modelleri için servis hizmeti veriyoruz. Aktepe Arçelik çamaşır mekinesi tamircisi olarak aynı zamanda yedek parça hizmetimizde vardır.

Aktepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Aktepe Arçelik bulaşık makinesi servisi olarak tamir hizmetlerinde % 10 a varan indirimler sunuyoruz. Arçelik marka bulaşık makinesi ve tüm modelleri için hizmet sağlıyoruz. Bulaşık makinesi yedek parçaları bünyemizde mevcuttur. Aktepe’de en yakın Arçelik bulaşık makinesi servisi arıyorsanız firmamızla iletişime geçin.

Aktepe Arçelik Klima Servisi

Aktepe Arçelik klima servisi olarak hem tamir hemde montaj hizmeti veriyoruz. Arçelik klimalarınızın periyodik bakımlarını çok uygun fiyatlara yapıyoruz. Aktepe Arçelik servisimiz tüm cihalarda olduğu gibi klima tamirinde de çok başarılı bir servistir. Bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Aktepe Arçelik Özel Teknik Servis

Aktepe Arçelik özel servisimiz her model Arçelik cihazınızın tamirini yapabilecek alt yapıya sahiptir. Arçelik cihazlarını evinizde kullanıyor olabilirsiniz ve bunlar sizin için mükemmel şekilde çalışıyor olabilir. Ancak, bir cihazın arızalanması durumunda durumlara hazırlıklı olmanız gerekir. Bunun nedeni, cihazlardan herhangi birinin arızalanmasının programlarınızda çok fazla rahatsızlığa neden olabilmesidir. Cihazınız garanti süresini aştıysa, proaktif olarak yakınınızdaki özel cihaz onarım merkezini belirlemeniz önerilir. Bu, cihazın arızalandığı anda vakit kaybetmeden servis merkezine gitmenizi sağlayacak ve onarımlar neredeyse anında gerçekleştirilecektir.

Yerinde Tamir Hizmeti

Aktepe Arçelik servis araçlarımız tam donanımlıdır. Bu sebeple cihazınızı atölyeye getirip götürmek gibi zaman kaybı yaşamassınız. Ekibimiz arızayı yerinde tespit eder ve onarır. Araçlarımızda yedek parçalar mevcuttur. Ön bilgi dahilinde tahmini yedek parçalarda ekibimizin yanında bulunmaktadır.

İnstagram sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Arçelik Yedek Parça Nereden Temin Edebilirim?

Arçelik marka cihazların yedek parçalarını Tatlı teknik servis firmamızdan temin edebilirsiniz.

Arçelik Yetkili Ve Özel Servis Arasındaki Fark Nedir ?

İkisi arasında bir fark vardır. Yetkili servisi garanti süreci devam eden cihazların onarımına bakar. Özel servis de baka ancak üvret mukabilinde bakar. Garantisi olmayan cihazlarda her iki seçenek de ücret ödemeniz gerekir.

Arçelik Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Bunun birçok sebebi olablir. En yaygın olanları gaz kaçakları ve motor arızalarıdır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir